Football League

Κλήρωση πρωταθλήματος 2017-2018

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

1η αγωνιστική
Χανιά-Κισσαμικός - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Εργοτέλης - Καλλιθεα
Αχαρναϊκός - Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή - Τρίκαλα
Βέροια - Απόλλων Καλαμαριάς
Αρης- Αιγινιακός
Σπάρτη - Παναιγιάλειος
Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός - ΟΦΗ

2η αγωνιστική (29/10) & 19η (25/2)
Εργοτέλης - Χανιά-Κισσαμικός
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αχαρναϊκός
Καλλιθέα - Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας - Βέροια
Τρίκαλα - Αρης
Απόλλων Καλαμαριάς - Σπάρτη
Αιγινιακός - Δόξα Δράμας
Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΟΦΗ

3η αγωνιστική (5/11) & 20η αγωνιστική (4/3)
Χανιά-Κισσαμικός - Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή - Εργοτέλης
Βέροια - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Σπάρτη - Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας - Τρίκαλα
Πανσερραϊκός - Απόλλων Καλαμαριάς
ΟΦΗ - Αιγινιακός 
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος
Αρης-Καλλιθέα

4η αγωνιστική (12/11) & 21η αγωνιστική (7/3)
Παναχαϊκή - Χανιά-Κισσαικός
Αχαρναϊκός - Βέροια 
Εργοτέλης - Άρης
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Σπάρτη
Καλλιθέα -Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας - Πανσερραϊκός
Τρίκαλα - ΟΦΗ
Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αιγινιακός - Παναιγιάλειος

5η αγωνιστική (19/11) & 22η αγωνιστική (11/3)
Χανιά-Κισσαμικός - Βέροια
Άρης - Παναχαϊκή
Σπάρτη - Αχαρναϊκός
Δόξα Δράμας - Εργοτέλης
Πανσερραϊκός - Α.Ε. Καραϊσκάκης
ΟΦΗ - Καλλιθέα
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας
Παναιγιάλειος - Τρίκαλα
Αιγινιακός - Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική (26/11) & 23η αγωνιστική (18/3)
Άρης - Χανιά-Κισσαμικός
Βέροια - Σπάρτη
Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας
Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός
Εργοτέλης - ΟΦΗ
Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός
Τρίκαλα - Απόλλων Καλαμαριά

7η αγωνιστική (3/12) & 24η αγωνιστική (24/3)
Χανιά-Κισσαμικός – Σπάρτη
Δόξα Δράμας – Άρης
Πανσερραϊκός – Βέροια
ΟΦΗ – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Απόλλων Καλαμαριάς – Καλλιθέα
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

8η αγωνιστική (10/12) & 25η αγωνιστική (1/4)
Δόξα Δράμας – Χανιά-Κισσαμικός
Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Άρης – ΟΦΗ
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Καλαμαριάς
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Τρίαλα
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική (17/12) & 26η αγωνιστική (4/4)
Χανιά – Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη
Παναιγιάλειος – Άρης
Αιγινιακός – Βέροια
Απόλλων Καλαμαριάς – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
Καλλιθέα – Α.Ε. Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική (20/12) & 27η αγωνιστική (15/4)
ΟΦΗ – Χανιά-Κισσαμικός
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
Σπάρτη – Αιγινιακός
Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς
Βέροια – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

11η αγωνιστική (7/1) – 28η αγωνιστική (22/4)
Χανιά-Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Απόλλων Καλαμαριάς – ΔόξαΔράμας
Τρίκαλα – Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Καλλιθέα – Βέροια
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική (14/1) & 29η αγωνιστική (25/4)
Παναιγιάλειος – Χανιά-Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
ΟΦΗ – Απόλλων Καλαμαριάς
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
Σπάρτη -Καλλιθέα
Άρης – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Βέροια – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Παναχαίκή

13η αγωνιστική (21/1) & 30η αγωνιστική (29/4)
Χανιά-Κισσαμικός – Αιγινιακός
Απόλλων Καλαμαριάς – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Άρης
Παναχαϊκή – Βεροια

14η αγωνιστική (28/1) & 31η αγωνιστική (6/5)
Απόλλων Καλαμαριάς – Χανιά-Κισσαμικός
Αιγινιακός -Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
ΟΦΗ – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
Σπάρτη – Παναχαϊκή
Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική (31/1) & 32η αγωνιστική (13/5)
Χανιά-Κισσαμικός – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς
Καλλιθέα – Αιγινιακός
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πανιαιγάλειος
Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρ΄διτσας
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Άρης – Σπάρτη

16η αγωνιστική (4/2) & 33η αγωνιστική (20/5)
Απόλλων Λάρισας – Χανιά-Κισσαμικός
Τρίκαλα – Καλλιθέα
Απόλλων Καλαμαριάς – Α.Ε.Καραϊσκάκης
Αιγινιακός – Εργοτέλης
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
ΟΦΗ – Βέροια
Πανσερραϊκός – Άρης
Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική (11/2) & 34η αγωνιστική (27/5)
Χανιά-Κισσαμικός – Καλλιθέα
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Βέροια – Παναιγιάλειος
Άρης -Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη – ΟΦΗ
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Links to Best Bookmaker Bet365 it The UK

Log in or create an account